Darkorbit a jeho první klient

author EncryptSL - před rokem | Přečteno 147

Ahoj, všem čtenářům je to necelých 10 dní co společnost Bigpoint vydala svůj první klient ke hře DarkOrbit v beta verzi. Proč o tom vlastně píšu protože jsem hráčem této hry a chtěl bych se s vámi podělit o tuhle tu novinku.

No co tam vlastně je a není. Bohužel nemůžu říct že by to co nám BP naservírovalo byl Klient. Ano je to klient ale má k němu mnohem dál. Dojmi z tohoto skvostu jsou takové, nabídli nám další prohlížeč akorát no osekaný. Pořád hrajete v prohlížeči který by měl být s námi do té doby dokud. Společnost nezačne migrovat hru na Unity Engine co z toho plyne firma nám již na začátku roku psala že migrace bude probíhat v následujících bodech.

Citace

Střednědobé řešení: Možná jste si již všimli, že obě hry, DarkOrbit i Seafight, začaly nabízet možnost stažení herního klienta. Tento klientský program bude přechodným > řešením, které umožní hraní her v mezidobí mezi ukončením podpory softwaru Flash Player a zprovozněním verze Unity ve stabilním stavu.

Dlouhodobé řešení: Jak již bylo uvedeno výše, rozhodli jsme se využít stejnou technologii, kterou v současné chvíli používáme k migraci titulu Farmerama: Unity

Odkaz na článek zde: Budoucnost hry

Takže se nacházíme v bodě Střednědobého řešení. Doufejme že nám společnost nabídne lepší FPS a stabilitu hry.

S pozdravem Paťas

ZPÁTKY NA ČLÁNKY