Kdy budou streamy kde je starý web ?

author EncryptSL - před 6 měsíci | Přečteno 140

Ahoj, zdravím vás po dlouhé době, opět vám přináším nějaké novinky.

Dlouho jsem váhal předělávat web, ale nyní vám již přináším poslední stabilní verzi na které jsem pracoval více méně déle jak týden. Nyní vám však chci oznámit i jiné věci mimo své webové stránky dávám si týden pauzičku protože již teď aktuálně pocituji stres a hodně napětí ve svém životě.

Prosím berte na to ohled, mimo jiné mám pro vás připravené nové překvápko které vám již prozradím. Dlouhodobě se můj stream potýkal s problémem, automatickými boty tak jsem se rozhodl vytvořit vlastního bota, pro svůj twitch kanál a povedlo se.

Novinky které tento bot přináší jsou ty že už vás nebude žádný jiný bot předbíhat ve vaších ecoins které využíváte na různé výhody na mém streamu. Příkladem takové výhody může být nákup místa v náhodně frontě pro výběr hráčů kteří se mnou budou hrát, nebo spouštění zvukových efektů. Můj bot ovšem bude obsahovat postupně více novinek, aktuálně podporuje odměňování diváků za sledování každý z vás kdo sleduje stream dostává 3 ecoins každých 5 minut, můžete zjistit váš stav ecoins nebo jiného uživatele, ostatní příkazy tykající se mých sociálních sítí a různé odkazy.

V nové verzi která bude spuštěna v pátek bude můj bot obsahovat právě zvukové efekty, [tnt, fail, jebait, wow] které spustíte příkazem !zvuk a jméno zvuku, každé takové spuštění příkazu vás bude stát nějaké vaše ecoins.

Doufám že se vám budou tyto novinky líbit.

Děkuji za pozornost.

S pozdravem Paťas.

ZPÁTKY NA ČLÁNKY