Technické Okénko [3]

author EncryptSL - před rokem | Přečteno 89

Ahoj, vážení uživatelé a čtenáři mých příspěvků, proběhlo pár změn kdo sem chodí pravidelně může vidět poměrně jisté změny ve vzhledu a načítání.

Abych vás déle nenapínal krátce popíšu co všechno se změnilo a kde.

Aktualizace a jejich seznam

  1. Stránka Blogu dostala úpravu v podobě sidebaru proč tomu tak je rozhodl jsem se přidat tagy ke článkům a aktuálně jsou tříděny podle tagu obsahuje více informací apod.
  2. Stránka Donate dostala aktualizaci v podobě můžete posílat donate přes paypal a následně budete po úspěšné platbě zapsání do tabulky přispěvatelů tím jsem odtrhl twitch statistiky od donatu. Nyní můžete vidět i poslední donate toho kdo ho poslal.
  3. Stránka Profilu dostala menší úpravu ukazuje nyní informace v krátkém popisu a jméno a přezdívku plus pc sestavu.
  4. Stránka Projektů dostala úpravu nyní se moje všechny addony neboli balíčky zapisují do Databáze a je pro ně dostupný český a anglický popisek. Nyní se nezobrazují deprecated/nedostupné opuštěné projekty.
  5. Stránkování na blogu je trochu změněno nyní kliknete na tlačítko další a načte vám další příspěvky.
  6. Stránka Kontakt je změněna zjednodušil jsem možnosti jak mě kontaktovat nyní můžete přes discord nebo askfm a další sociální sítě.
  7. Nastavení profilu dostalo menší aktualizace ale ty jsou interní a zatím je běžný uživatel co není registrován neuvidí.

Tak to je vše z aktuálního seznamu aktualizací nebo spíše pro zatím. Web by měl být zase o to plynulejší a více rychlejší, doufám že si je užijete.

S pozdravem Paťas

ZPÁTKY NA ČLÁNKY