Loading...

Článek Co že tobě už nestačí ten instáč ?!

Datum zveřejnění: září 27, 2019.

Článek Co že tobě už nestačí ten instáč ?!

Zpět na blog

Ahoj, všem příznivcům mého blogu a mimo jiné i kamarádům.

Rozhodl jsem se že bych chtěl na svém webu provozovat mimo jiné i svou životní Galerii kterou bych vám chtěl představit. V následujících Patch vydáních, nově na svůj web umístím galerii s obrázky kde jsem všude byl a případně i to jak jsem vypadal v minulosti. Porovnání změny určitě bude stát za to, berte to jako projekt který by měl býti zajímavý pro všechny zúčastněné.

Další z věcí je to že instagramu jako takovému moc už nevěřím a nevěnuji svou pozornost, proto je tohle takové radikální rozhodnutí které se vám může zdát jako neopodstatněné ale mám k tomu své určité výhrady. Například udělování like na fotky přijde mi to jako nerovnost mezi proměnnými které instagram prodokuje, odporné a hnusné známkování.

Přeji všem studentům IT nebo případně jiných škol mnoho úspěchů v tomto roce. Pamatujte i sebe horší rovnice znamená cesta do předu. Čísla jsou to co nás vede k programování a ta chuť, kterou v tomto úžasném vesmíru vidíme.

Děkuji že jsi to dočetl až sem, a budu rád za každý názor v komentáři !

profile_avatar

Zobrazení: 15

Publikováno: září 27, 2019

Tento web používá k poskytování služeb k analýzování aktivity soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace