Loading...

Článek Den uvažování s myšlenkou #1

Datum zveřejnění: červenec 20, 2019.

Článek Den uvažování s myšlenkou #1

Zpět na blog

Ahoj poslední dobou mi přijde že lidé se chovají jinak. Ne jinak že by změnili styl myšlení nebo života. Nýbrž ale agresivně žijeme ve 21. století a stále Česko není v pozici aby jsme ovládli infrastrukturu 5g sítě a proč protože tu nejsou peníze a nebo jsou tu i tací operátoři co ročně vydělají i několik milionů či miliard ale nevidím tu zlepšení.

Víte za celou dobu jsem zpozoroval dle analytické úvahy a myšlení dvě věci přesto že jsme v něčem mnohem v předu v kyber prostoru tak stále nemáme kontrolu na vlastním územím či případně Evropou a bezpečí. Nenapadlo už někoho někdy vymyslet stroj k předvídání teroristickych činu či běžných činu ktere jsou součástí běžného života. Určitě si myslím že někdo tento stroj či umělou počítačovou inteligenci vymyslí ale kdo to už je otázka. Kdo je hodný a špatný aby rozhodoval co vlastnit nebo útočit. Stále si pokládám otázku co se stane až se takoví stroj stane součástí něčí vlady po připojení na internet co by si ten stroj od nás naučil tu zlost agresi či zločiny. Jak stroj pozná že dělání dobra někdy zavrhuje i radikální řešení podle mého umělá inteligence není hloupá a neměli bychom ji podceňovat. Lidé se mění a planeta také dochází ke klimatickým změnám zachvili se obávám že ze země kde se dalo něco pěstovat zbude jenom holá poušť.

Záleží už jenom na nás jak se k tomu postavíme. Tak zatím…

profile_avatar

Zobrazení: 12

Publikováno: červenec 20, 2019

Tento web používá k poskytování služeb k analýzování aktivity soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace