Loading...

Článek Moje vztahy a první láska

Datum zveřejnění: květen 07, 2019.

Článek Moje vztahy a první láska
profile_avatar
Napsal EncryptSL
Zobrazení: 15
Publikováno: květen 07, 2019

Ahojky několikrát jsem se v životě podotýkal s mnohým, první láskou říkal jsem si jaké je to být zamilovaný. Jeden můj Kamarád na základce někdy přesněji v 7 třídě, mi domluvil pusu s mojí spolužačkou Dančou ani nevím proč. Pamatuji si že tohle bylo musím vám říct tak kouzelné, přišla ke mě a vrhla se na mě a líbali jsme se a žádné řeči. Bylo to v pátek ale měsíc si nepamatuji, nu jak to chodí tak jsme se po asi měsíci a něco rozešli vím že jsem měl v té době napjaté vztahy s jednou mou další kamarádkou Májou která bohužel ale žije stále daleko v Čechách.

No a s Dančou která chodila se mnou do třídy si stále píšeme ale žijeme oba dva jiné životy, o všem jsem zas domluveni se sejít a pokecat co se nám v životě změnilo každopádně vzpomínky s Dančou zůstanou navždy v mém srdci.

Kamarádka která bydlí v Čechách u mě strávila doma asi 2 týdny bylo to poprvé co jsem měl doma nějakou holku. Bylo mi sní docela fajn musím se vám přiznat, i když jsem se docela dost nudili ale byla i někdy sranda přece jenom viděli jsem se na živo poprvé.

Na dnešní rok toho mám hodně naplánováno. Přece jenom život je jenom jeden :).

← zpět na výpis příspěvků

Tento web používá k poskytování služeb k analýzování aktivity soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace