Loading...

Článek Novinky z discordu #1

Datum zveřejnění: červenec 13, 2019.

Článek Novinky z discordu #1

Zpět na blog

Ahoj, jelikož se nám několikrát změnila tématika na diskordu rozhodl jsem se na vlastní náležitost změnit kompletně ranky a jejich systém.

Všechno spočívá v tom že diskord potřeboval nějakou svou hierarchii podle práv, rozhodl jsem se proto jmenovat ty nejvyšší a přejmenovat na různé tituli které ještě přidám, zatím byli změněny některé názvy které vám sem postnu v seznamu jak je to obvyklé.

Seznam změněných názvů

 1. Majitel změněn na Krále
 2. Mám přístup všude změněn na Pobočníka krále
 3. Čertík bertík změněn na Rytíře řádu
 4. Plus některé názvy kanálu změnily název z latinského původu na český

Ostatně chystané možné změny Vysvětlení (+) : Znamená přidám na 100%, (-) Podle potřeby a uchycení Čím více titulů bude uživatel vlastnit zvýší se mu postavení v hierarchii i karma podle jeho skutků ve hrách a případně hromadných herních společných akcí.

 1. + Titul Baron Chlastu, tento titul bude udělen pouze tomu o kom se ví že moc pije a chlubí.
 2. + Titul Vévoda míru, tento titul bude udělen pouze tomu o kom se ví že je klidný a nikdy nechytil žádný ragequit.
 3. + Titul Baron Lolka, tento titul bude udělen tomu o kom se ví že je fanatik a hraje lolko stále pořád a dokola.
 4. + Titul Velmistr FPS Her, tento titul bude udělen tomu kdo hraje a ví se že hraje nějaké FPS hry případně ukázal že umí hrát hry jako je CSGO nebo crossfire, a jiné hry.
 5. + Titul Baron RPG Her, tento titul bude udělen pouze tomu kdo hrál a ví se že odehrál celého zaklínače od počátků a plus Skyrim.
 6. + Titul Velmistr Assasinů, tento titul bude udělován těm kdo hrál všechny díly Assasins Creed.
 7. + Titul Velmistr řádu, nejvyšší titul který bude udělen pouze určenému jednomu člověku který bude vykonávat úkoly jako plánovat eventy a různé společné akce na hraní her a nebo přidělovat tituly.

Podmínky pro udělení titulu Bohužel někteří lidé mají zakázané sdílení informací o hraných hrách a nevíme s jistotou co aktuálně nejvíce hrají takže herní tituly jako jsou velmistři různých her nebo baroni bohužel nebudou uznány všem, opak by byl kdyby uživatel měl povolené tyto informace. Titul může být každému odejmut bez odvolání. Při ztrátě titulu automaticky se odebírá karma o pár procent.

Nejvyšší titul velmistra řádu bude mít pouze jeden člověk na dobu jeho jmenování, které bude zastávat. Lidé ho mohou odvolat bez svolení krále a nebo jeho pobočníků nemůže velmistra řádu nikdo odvolat nebo osočovat. Pro zisk tohoto titulu musíte mít karmu na 100%.

Karma bude udělena na začátku všem na 0% kromě těch kdo mají pravomoc krále, tito budou imunní vůči karmě.

Všechny tituly které zde vidíte nemusí být konečné může se jich mnoho zavést a zvýšit. Podmínky které jsou s tituly určené budou umístěny na diskordu v určité nástěnce.

Děkuji za pochopení případně, pokud by jste měli jakékoliv otázky obraťte se prosím na mě na diskordu děkuji.

profile_avatar

Zobrazení: 9

Publikováno: červenec 13, 2019

Tento web používá k poskytování služeb k analýzování aktivity soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace