Loading...

Článek Nový webový desing tu a další věci

Datum zveřejnění: srpen 17, 2019.

Článek Nový webový desing tu a další věci

Zpět na blog

Ahoj, všechny vás tu opět zdravím a mám pro vás mnoho novinek které možná oceníte nebo taky ne.

Podařilo se mi kompletně změnit rozhraní webu a jeho UI za nové lépe čitelné však ale není to ještě to pravé ořechové část blogu ještě něco postrádá.

Dále se dočkala vylepšení hlavní stránka mého webu kde zmizl příšerný můj ksichtík a info o mé aktivitě všechno jsem tak nějak sepsal do následujících stručných strukturovaných vět, však se sami přesvědčte. Stále ještě není vyřešena stabilita načítání některých skriptů v pozadí webu přemýšlím o jejich kompletních odstranění nebo přímo nahrazení svými komentářovými prvky. Další taková novinka na mém webu je ta že záložka v menu stahování byla kompletně odstraněna a nahrazena novou konstantní tabulkou s linky a verzí plus statusem o vývoji nově jí však naleznete na Hlavní stránce webu.

Mno a jinak mimo téma pracuji na novém projektu pro hráče hry DarkOrbit na DMG kalkulačce která bude obsahovat základní strukturu přepočítávání DMG ze hry, ne všechno v ní však naleznete jelikož hra obsahuje mnoho samostatných modulů které by byli v dané logice přepočítávání a řešení nemožné přidat, následující link je na zdroj [https://github.com/…MGKalkula-ka] demo verze zatím není k dispozici. Návod jak jí použít zatím také neexistuje ale určitě se k němu dostanu. Ovšem chytré hlavičky které se vyznají hned zjistí jak funguje.

Přeji mnoho zdaru do dalších lovů a let společných akcí a mnoho dalšího, váš Patrik.

profile_avatar

Zobrazení: 30

Publikováno: srpen 17, 2019

Tento web používá k poskytování služeb k analýzování aktivity soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace