Loading...

Článek Věci které se nám mohou stát

Datum zveřejnění: květen 22, 2019.

Článek Věci které se nám mohou stát
profile_avatar
Napsal EncryptSL
Zobrazení: 18
Publikováno: květen 22, 2019

Ahojky, dneska bych vám chtěl napsat o tom které chyby se vám mohou stát.

Takže jdeme na to napíšeme si menší seznam.

5. Kamarádka chce pomoci se vztahem Určitě se vám někdy ozvala kamarádka s prosíkem že chce vaší pomoc se vztahem a krizí. Ale rozhodně nedoporučuji jí pomáhat né z toho důvodu že by jste jí nechtěli pomoct. O všem z důvodu takového že vztahy by si měli řešit sami dva doma. Poradíte špatně a obrátí se to proti vám.

4. Miluji dvě holky :o Určitě se vám stala situace že jste miloval dvě holky ale kterou si vybrat tu se kterou mám krizi nebo tu se kterou jsem okay. No nechci ranit vaše city ani pocity ale já bych se držel staré známe se kterou jsem prožil hodně dobrodružství takže té první se kterou mám krizi. Proč se ptáte ? Nuže protože ona je fajn holka a nehodíme za hlavu vztah který nám klape ale trochu dře.

3. Nečekané dítě.. Nu může se vám stát že vám holka řekne že s vámi čeká dítě ale jak reagovat ? Hmm zajímavá to otázka holka očekává že se o ní postaráte, proto by jste tak měli udělat a rozhodně né utíkat tím by jste jí zklamali.

2. Odchod od rodičů Rozmyslete si dobře co uděláte když vás rodiče štvou, pokud je to vážně nesnesitelné tak doporučuji vážně odejít ale pokud se jenom handrkujete a štvete na v zájem tak bych ještě z domů neodcházel přece jenom mama hotel nese nějakou tu výhodu.

1. Sourozenci na zabití lopatou… Každý z nás má nějakého sourozence kterého by nejraději vzal lopatou zvláště když se jedná o dva bratry nebo sestry. No k tomu vám mohu povědět že né vždy to je tak hrozné, ale dokáží nás naštvat zvláště ti starší kteří na nás řvou nebo pořád štvou při každém našem pohybu pořád se jím něco nelíbí nebo je rušíme. Nuže rozhodně mu nenadávejte ale zachovejte chladnou hlavu, on jednou odejde a budete se tomu společně jednou smát, hlavně mu nenadávejte.

Tak tohle byl náš menší seznam. Pokud se v tom vidíte napište do komentáře.

← zpět na výpis příspěvků

Tento web používá k poskytování služeb k analýzování aktivity soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace